SIKO – generální partner Obce architektů

SIKO koupelny & kuchyně dlouhodobě spolupracuje s mnoha architekty a je pro ně spolehlivým partnerem. Kromě toho, že se chce podílet na zajímavých projektech jako dodavatel materiálu, chápe i význam Obce a to, jak je pro architekturu v České republice důležité jí znovu obnovit. Proto se SIKO již v roce 2017 podílelo na organizaci vyhlášení soutěže Gand Prix architektů pořádané OA. Letos se společnost SIKO koupelny a.s. stala jejím generálním partnerem.

 

Společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení koupelen, kuchyní a dveří. Se svými více než 50 prodejnami po celé České republice a na Slovensku a více než 800 zaměstnanci právem tvoří největší česko-slovenskou specializovanou síť prodejen v oboru vybavení pro koupelny a kuchyně, s největším koupelnových centrem v Čechách – v Praze na Zličíně.

 

Příběh vzniku firmy SIKO je naplněním „českého snu“ o tom, jak se obyčejné matce tří dětí z malých jihočeských Čimelic, povedlo vybudovat největšího prodejce koupelnového vybavení v Česku.

V současné době firma rozšířila centrální sklad v Čimelicích, pro to, aby mohla co nejlépe reagovat na rostoucí zájem o své zboží. Čimelický sklad nyní pojme více jak 100.000 paletových míst. Firma i nadále modernizuje své prodejny na Černém Mostě, v Opatovicích a v letošním roce otevře i novou zmodernizovanou centrálu v Čimelicích. Uspokojí tak nároky nejen českých domácností, které design v interiéru vnímají více a více, ale je i plnohodnotným partnerem pro interiérové architekty a designéry. A to nejen v expozicích, ale i ve službách jak pro ně, tak pro jejich klienty.

 

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ myslí i na nejnáročnější zákazníky. Nejucelenější nabídku prémiových produktů do koupelny je možné nalézt v showroomu ELITE BATH v Praze v Karlíně, což je studio pro zákazníky, kteří při vybavování domácnosti nemusí dělat kompromisy.

  

Jako jeden ze zakládajících členů skupiny CZECH DECO TEAM spolupracuje SIKO s předními českými architekty. Eva Jiřičná a Bořek Šípek se podíleli na vzniku originálního designu největšího koupelnového centra v Čechách, prodejně SIKO Zličín.

Klienty firmy SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ nejsou pouze jednotlivci, ale rovněž developerské a stavební společnosti. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jim jsou spolehlivým partnerem v dodávce kompletního vybavení pro koupelny a dalších souvisejících služeb, což dokazují četné reference. Mezi významné partnery firmy patří v Česku např. společnosti EKOSPOL, REKO, METROSTAV, GEOSAN DEVELOPMENT, IMOS BRNO, RD RÝMAŘOV, CODECO, CANABA a řada dalších. Zajímavým projektem, na němž se SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ také podíleli je i Residence Výhledová od developerské skupiny CTR group.

  

Nejnovějším projektem loňského roku je projekt LUKA LIVING rental apartments & shopping center, který nabízí například plně vybavené byty s interiéry na míru, obchodní centrum a metro suchou nohou, nízkoenergetický standard či vjezd do garáží přes scan SPZ.

  
Zpět
Partnerství XXIX. ročníku Grand Prix Architektů Národní cena za architekturu 2022
Generální partner
Hlavní partneři
Partneři
Odborný partnerKontakt

Obec architektů z.s.
Betlémské náměstí 169/5a
110 00 Praha 1
info@obecarchitektu.cz
Datová schránka: 456ahj4
IČO: 00469513
DIČ: nejsme plátci DPH
Č. ú. 1922253359/0800
Spolek vedený u Městského soudu
v Praze, spisová značka L 607.
Obec architektů
Oleg Haman
Předseda
tel: +420 603 877 788
Grand Prix Architektů
Klára Vejrová
Koordinátorka GPA – NCA 2022
tel: +420 604 304 440