Novinky

SIKO – generální partner Obce architektů


SIKO koupelny & kuchyně dlouhodobě spolupracuje s mnoha architekty a je pro ně spolehlivým partnerem. Kromě toho, že se chce podílet na zajímavých projektech jako dodavatel materiálu, chápe i význam Obce a to, jak je pro architekturu v České republice důležité jí znovu obnovit. Proto se SIKO již v roce 2017 podílelo na organizaci vyhlášení soutěže Gand Prix architektů pořádané OA. Letos se společnost SIKO koupelny a.s. stala jejím generálním partnerem.

 

Společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení koupelen, kuchyní a dveří. Se svými více než 50 prodejnami po celé České republice a na Slovensku a více než 800 zaměstnanci právem tvoří největší česko-slovenskou specializovanou síť prodejen v oboru vybavení pro koupelny a kuchyně, s největším koupelnových centrem v Čechách – v Praze na Zličíně.

 

Příběh vzniku firmy SIKO je naplněním „českého snu“ o tom, jak se obyčejné matce tří dětí z malých jihočeských Čimelic, povedlo vybudovat největšího prodejce koupelnového vybavení v Česku.

V současné době firma rozšířila centrální sklad v Čimelicích, pro to, aby mohla co nejlépe reagovat na rostoucí zájem o své zboží. Čimelický sklad nyní pojme více jak 100.000 paletových míst. Firma i nadále modernizuje své prodejny na Černém Mostě, v Opatovicích a v letošním roce otevře i novou zmodernizovanou centrálu v Čimelicích. Uspokojí tak nároky nejen českých domácností, které design v interiéru vnímají více a více, ale je i plnohodnotným partnerem pro interiérové architekty a designéry. A to nejen v expozicích, ale i ve službách jak pro ně, tak pro jejich klienty.

 

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ myslí i na nejnáročnější zákazníky. Nejucelenější nabídku prémiových produktů do koupelny je možné nalézt v showroomu ELITE BATH v Praze v Karlíně, což je studio pro zákazníky, kteří při vybavování domácnosti nemusí dělat kompromisy.

  

Jako jeden ze zakládajících členů skupiny CZECH DECO TEAM spolupracuje SIKO s předními českými architekty. Eva Jiřičná a Bořek Šípek se podíleli na vzniku originálního designu největšího koupelnového centra v Čechách, prodejně SIKO Zličín.

Klienty firmy SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ nejsou pouze jednotlivci, ale rovněž developerské a stavební společnosti. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jim jsou spolehlivým partnerem v dodávce kompletního vybavení pro koupelny a dalších souvisejících služeb, což dokazují četné reference. Mezi významné partnery firmy patří v Česku např. společnosti EKOSPOL, REKO, METROSTAV, GEOSAN DEVELOPMENT, IMOS BRNO, RD RÝMAŘOV, CODECO, CANABA a řada dalších. Zajímavým projektem, na němž se SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ také podíleli je i Residence Výhledová od developerské skupiny CTR group.

  

Nejnovějším projektem loňského roku je projekt LUKA LIVING rental apartments & shopping center, který nabízí například plně vybavené byty s interiéry na míru, obchodní centrum a metro suchou nohou, nízkoenergetický standard či vjezd do garáží přes scan SPZ.