Novinky

RAKO nabízí komplexní řešení


LASSELSBERGER s.r.o je v současnosti jediným výrobcem keramických obkladových materiálů v České republice a jedním z nejvýznamnějších v Evropě. Keramické obklady se vyrábějí v pěti výrobních závodech. Firma strategicky investuje do moderních technologií.

Právě inovativní technologie a nové velké formáty zajišťují značce RAKO její čelní pozici na středoevropském trhu a dávají možnost prosazení se na nových, vysoce náročných trzích celého světa. Vrací tak značku RAKO do období její největší slávy, kdy byla světově známou a používanou jak v oblasti rezidenčních, tak i objektových aplikací keramických obkladů. Výrobky RAKO se prodávají do 67 zemí 5 kontinentů, včetně Kanady a Austrálie.

Ve společnosti nyní pracuje 1600 lidí, firma patří k nejatraktivnějším zaměstnavatelům v plzeňském regionu. Díky značkám RAKO HOME, RAKO OBJECT a RAKO SYSTEM pokrývá téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů a stavební chemie, nabízí komplexní řešení.

Jen jediná česká značka se může pochlubit tradicí sahající až do roku 1883, která je lemovaná velkými díly, jež lze bez nadsázky nazvat architektonickými poklady či „národním stříbrem“. Mezi ně patří Obecní dům v Praze, Hotel Imperial, Vila Tugendhat, tunel Holland v New Yorku nebo lázně Amalienbad ve Vídni. Celý svět obdivuje nedávné realizace, jako je revitalizovaná Vila Tugendhat, nový tunel Blanka nebo univerzita v Saudské Arábii.

www.rako.cz

https://www.youtube.com/watch?v=dCaeTo2e7D4