RAKO nabízí komplexní řešení

LASSELSBERGER s.r.o je v současnosti jediným výrobcem keramických obkladových materiálů v České republice a jedním z nejvýznamnějších v Evropě. Keramické obklady se vyrábějí v pěti výrobních závodech. Firma strategicky investuje do moderních technologií.

Právě inovativní technologie a nové velké formáty zajišťují značce RAKO její čelní pozici na středoevropském trhu a dávají možnost prosazení se na nových, vysoce náročných trzích celého světa. Vrací tak značku RAKO do období její největší slávy, kdy byla světově známou a používanou jak v oblasti rezidenčních, tak i objektových aplikací keramických obkladů. Výrobky RAKO se prodávají do 67 zemí 5 kontinentů, včetně Kanady a Austrálie.

Ve společnosti nyní pracuje 1600 lidí, firma patří k nejatraktivnějším zaměstnavatelům v plzeňském regionu. Díky značkám RAKO HOME, RAKO OBJECT a RAKO SYSTEM pokrývá téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů a stavební chemie, nabízí komplexní řešení.

Jen jediná česká značka se může pochlubit tradicí sahající až do roku 1883, která je lemovaná velkými díly, jež lze bez nadsázky nazvat architektonickými poklady či „národním stříbrem“. Mezi ně patří Obecní dům v Praze, Hotel Imperial, Vila Tugendhat, tunel Holland v New Yorku nebo lázně Amalienbad ve Vídni. Celý svět obdivuje nedávné realizace, jako je revitalizovaná Vila Tugendhat, nový tunel Blanka nebo univerzita v Saudské Arábii.

www.rako.cz

https://www.youtube.com/watch?v=dCaeTo2e7D4


Zpět

Partnerství XXVIII. ročníku Grand Prix Architektů
– Národní cena za architekturu 2021

Generální partner
Hlavní partneři
Partneři
Odborný partner
Mediální partner
Partneři Obce Architektů
Obec Architektů je členemKontakty

Obec architektů z.s.
Betlémské náměstí 169/5a
Staré Město
110 00 Praha 1
IČ: 00469513
DIČ: nejsme plátci DPH
Č. ú. 1922253359/0800
vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka L 607
info@obecarchitektu.cz
Oleg Haman
předseda
tel: +420 603 877 788
Grand Prix Architektů
Klára Vejrová
koordinace GPA – NCA 2021
tel: +420 604 304 440