Novinky

STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2018 – do 25. září!


Na www.stavbaroku.cz může dát každý svůj hlas soutěžící stavbě, kterou považuje za nejlepší na území Středočeského kraje. V 5. ročníku se představuje 13 staveb různé velikosti, druhu i účelu.
V loňském ročníku hlasovalo přes 11 000 občanů kraje. Vyjádřete svůj názor letos i vy!

Můžete zhodnotit výsledky úsilí, znalostí, zkušeností a pracovního nasazení řady profesionálů, kteří se snažili postavit hodnotnou stavbu na území Středočeského kraje. Chcete dát svůj hlas dopravní stavbě, školce, škole, administrativně-výrobní budově, muzeu, rozhledně, rekonstrukci statku, poliklinice, výrobnímu areálu, bytovému domu, rodinnému domu, industriálnímu objektu nebo rekreačnímu objektu?

Podívejte se na www.stavbaroku.cz a hlasujte!

Jak se shodují názory odborné poroty a ten váš, se dozvíte večer posledního dne hlasování. Dne 25. září proběhne slavnostní vyhlášení soutěže ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně. Bude udělen titul Stavba roku Středočeského kraje, Cena hejtmanky, Zvláštní ceny a Cena veřejnosti. Soutěž se koná za podpory Středočeského kraje, pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a ve spolupráci s Odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu Středočeského kraje, pod vedením Mgr. Kateřiny Pešatové. Organizátorem a odborným garantem je Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

Hlavním mediálním partnerem je časopis Stavitel, další partneři jsou Český rozhlas Region, Ctidoma.cz, Development News, Stavebnictví, Stavební klub profi, Střechy fasády izolace. Putovní výstava se všemi přihlášenými stavbami se představí v kraji, na stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech, v sídle Nadace architektury a stavitelství na Václavském náměstí v Praze a v budově Krajského úřadu Středočeského kraje.

Více na www.stavbaroku.cz.

Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
Václavské náměstí 833/31 (v průchodu)
110 00 Praha 1
Ing. arch. Jan Fibiger, CSc.
předseda rady soutěže
E: fibiger@abf-nadace.cz
T: +420 224 228 910 | M: +420 602 339 779

Marcela Surá
sekretariát
E: sura@abf-nadace.cz
T: +420 224 228 910 | M: +420 723 402 387

Pro více informací k tiskové zprávě kontaktujte:
Ing. Ivana Duchoňová
Marketingové poradenství
E: ivana.duchon@gmail.com
T: +420 727 822 795
www.linkedin.com/in/duchonova